Neem contact met ons op

Juraini Ferary Diensten // Daarnaast is Omroep Juraini jouw 24 uurs non stop internetradio sinds 2020

Managers: Levi Dijkhuizen en Jake Hampel – manager@juraini-ferary.nl

Contactpersoon: Ivo van Bilsen – ivo.van-bilsen@juraini-ferary.nl (Tijdelijk)

Geld/facturen administratie: annelies.kroon@juraini-ferary.nl

Adres

De Doelen 11 (Tijdelijk verblijf)

2631 KJ Nootdorp

WhatsApp Juraini: 06-81 25 47 05

Postadres

Postbus 15

2630 AA Nootdorp

WhatsApp Juraini: 06-81 25 47 05

Mailen kan ook naar

info@juraini-ferary.nl (Persoonlijk mail aan Juraini)

Voor algemene vragen over Juraini Radio, kunt u beter persoonlijk contact opnemen met: post.jurainiradio@gmail.com of via Omroep Juraini op e-mail: post@omroepjuraini.nl

Voor algemene vragen over Juraini Radio in de Horeca, kunt u beter contact opnemen met: horeca@jurainiradiofm.nl

Voor algemene vragen over de Burendag, kunt u beter persoonlijk contact opnemen met Juraini Ferary op e-mail: burendag@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over de Echte Vriendenbureau, kunt u beter contact opnemen met een van de directies op e-mail: echte.vriendenbureau@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over John Medley Entertainment, kunt u beter persoonlijk contact opnemen met John Medley op e-mail: john.medley@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over de website, kunt u beter contact opnemen met de Servicedesk Communicatie op e-mail: servicedesk.communicatie@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over de website, kunt u beter contact opnemen met de Servicedesk ICT op e-mail: servicedesk.ict@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over Iets Drinken met Juraini & Rene, kunt u beter contact opnemen met Juraini Ferary op e-mail: ietsdrinken@juraini-ferary.nl

Voor algemene vragen over Goede Tijden, Slechte Tijden, kunt u beter persoonlijk contact opnemen met de redactie van Goede Tijden, Slechte Tijden op e-mail: redactie@gtst.nl

JURAINI TV RADIOBOX is 24 uur per dag en 7 dagen per week te zien via YouTube, onder de naam ”Juraini TV RadioBox”

JURAINI RADIO is verder ook overal online via andere radioportalen website en maakt Juraini Radio mogelijk om met een bluetooth-verbinding via je telefoon muziek af te spelen in je auto.