De Doelen 11 woning van Ipse de Bruggen gebruiken Familienet

Vanaf maandag 4 april 2022 gebruikt De Doelen 11, een woning van Ipse de Bruggen Familienet, zijn er ook nog andere woningen? Zoals; de voormalige favoriete woning, genaamd; woonvoorziening Langeberg in Zoetermeer.

Tot slot is de Familienet een communicatiehulpmiddel voor de zorgorganisaties. Begeleiders en Juraini (als cliënt) delen eenvoudig berichten, foto’s en video’s op een veilige persoonlijke pagina.

Zo is de familie goed op te hoogte van belangrijke en mooie momenten in het dagelijks leven van hun dierbare. Je kunt het samen te vergelijken als Facebook, helaas zonder chat.

juraini ferary

Juraini Ferary werd geboren op 28 juli 1993 in Spijkenisse, ze ouders komen oorspronkelijk uit Curaçao en Juraini is oprichter en webmaster van veel meer andere leuke websites. Daar is hij een zelfstandige ondernemer en maakt zijn eigen nieuwsbrieven.